Jak na to?

Jsme nejrychlejším poskytovatelem expresních půjček na trhu.

 

Jak získám půjčku od společnosti MINIHOTOVOST, SE?

 
 
 
Vyplníte jednoduchou on-line žádost!
Vaši žádost zpracujeme a vyhodnotíme!
Peníze Vám pošleme obratem na Váš účet.
 

Jak si vyřídím půjčku?

Půjčku vyřídíte bez poplatků a zbytečných telefonátů.

Částku a termín splacení si dokážete vybrat sami na základě zvážení vlastní schopnosti splácet.
Při vyplňování žádosti je třeba uvést Vaše správné údaje, včetně vlastní funkční e-mailové adresy, vlastního telefonního čísla a vlastního čísla účtu (ve tvaru IBAN).

Schválili jste moji žádost?

Vaši žádost posoudíme okamžitě. O schválení Vás budeme informovat e-mailem, v němž budou i přihlašovací údaje do Vaší klientské zóny. V ní najdete všechny smlouvy a informace.

Bude-li Vaše půjčka zamítnuta, budete o tom informováni e-mailem. V takovém případě kontaktujte naši zákaznickou linku.

Kdy budu mít peníze na účtu?

Po schválení Vám peníze zašleme obratem. O poslání peněz z naší strany Vás budeme informovat SMS zprávou.

Máte-li účet v některé z našich bank, peníze budete mít na účtu ihned. V případě, že máte jiný účet, počítejte s delší dobou připsání peněz na účet. Doba připsání peněz závisí i na Vaší bance.

Jak půjčku vrátím?
Půjčku od společnosti MINIHOTOVOST, SE, včetně odpovídající odměny, o níž Vás vždy informujeme, uhradíte pohodlně na účet do 7, 14, 21, nebo 28 dní. Výzvu k úhradě Vaší půjčky Vám zašleme SMS zprávou nebo prostřednictvím e-mailu. Splacení své půjčky můžete uskutečnit velmi pohodlně v kterékoli naší bance vkladem, případně nejlépe přes internetové bankovnictví.
 
Aby byly Vaše platby připsány okamžitě, vytvořili jsme účty ve všech významných bankách. Pro rychlé a správné zaevidování Vaší splátky je třeba, abyste nutně uváděli při platbě správný variabilní symbol (Vaše rodné číslo). Doporučujeme splatit Vaší půjčku převodem z účtu, na který Vám byly peníze od nás zaslány.
 
Splacení půjčky včas

Před termínem pro splacení půjčky Vás budeme vždy informovat prostřednictvím SMS a e-mailu. Vaše termíny a výši dlužné částky půjčky můžete kdykoli zobrazit v klientské zóně na adrese www.minihotovost.cz. Ve vlastním zájmu si vždy uchovejte na vhodném místě své přístupové údaje do klientské, uživatelské zóny.

Odložení termínu splatnosti
V případech, kdy Vás okolnosti překvapí a termín splatnosti půjčky nebudete schopni dodržet, nabízíme možnost posunout si dostatečně včas tento termín o volitelnou dobu do budoucna. Pro prodloužení stačí, abyste uhradili jen poplatek za prodloužení Vaší půjčky. Termín si prodlužte vždy PŘED termínem dohodnuté splatnosti. V případě dotazů nám napište e-mail na info@minihotovost.cz.